15. 5. 2014 - Baiře a Samovi se o úplňku narodilo 5 pinčátek. 2 holky č/p, 1 č, 1 kluk 4/P, 1 č. Gratulujeme.


3. - 4. 5. 2014 - Absolbovali jsme speciální a mezinárodní výstavu. Více info ve Výstavy 2014.


15. 3. 2014 - přijela na krytí Bairinka. Rozhodli jsme se opakovat krytí z roku 2012, protože se štěňátka vyvedla exteriérem, ale hlavně povahou, všichni majitelé jsou z našich pinčátek nadšení. Přidáme fotky z vrhu B a pokud vše půjde tak, jak má, v polovině května se narodí vrh C :)


8. 2. 2014 - Sam oslavil své 4 narozeniny :)

 

 

červenec - srpen 2013 - Léto jsme trávili všemi možnými sporty, při kterých Sam nesměl chybět :) Jako třeba kolo, jízda na bruslích nebo celodenní flákání.

 


19. 4. 2013 - Vyrazili jsme na klubovou výstavu do Prahy. Bylo krásné počasí, spousta pinčů a přijel i Samův č/p synek Bond Sanela. Skvěle jsme si pokecali se starými i novými známými. Bond je úžasný mladý pejsek, zvídavý, milý i když trochu neposlušný, zatím :)). I předvedení se mu a páníčkovi Honzovi na poprvé povedlo, takže si ve třídě dorostu vyběhali (nebo vyskákali?:)) velmi nadějnou.
Sam získal CAC a Nejlepšího psa, o kterého bojoval s 8 letým č/p pse Yacoubem Black Bohemia. Je to pes ve svém věku v úžasné kondici, tak jsme to měli o fous.
BOB získala červená fenka Air Set von Masterhof :)

Vše vyšlo úplně skvěle, odpoledne jsme už byli na cestě domů.

Odkaz na fotky z výstavy přidám.

  


19. 3. - 21. 3. 2013 - Byli jsme na skvěle pinčí akci v Jižních Čechách, organizovanou paničkou Dobbyho, Terkou. Přijeli jsme v pátek večer a jen jsme se byli projít s Gabčou a jejími pinčícemi, Saf a Airinkou.
Druhý den jsme šli cvičit stopy, to nám šlo dobře. Jaké bylo naše sklamání, když jsme se dozvěděli, že toto deštivé a vlhké počasí je na stopy nejlepší :)

Po stopách a vyměna mokrých bot za suché, které ovšem také dlouho nevydržely jsme si s Dobbeškem střihli poslušnost. Oba jsme byli šikovní. Cvičili jsme chůzi u nohy, odvolání, odložení za chůze...
Po cvičení následoval odpočinek a oběd. Po obědě celá pinčí výprava vyrazila na společnou procházku k přírodnímu hraničnímu kameni.

Po návratu následoval "Sranda závod v poslušnosti". Páník se svým psem musel v co nejkratším čase zvládnout přivolání, povely "sedni, lehni, vstaň", slalom s pejskem a tenisákem na lžíci, náledně dřepy vedle sedícího pinčíka a pak už jen tunel a hurá do cíle. Nasmáli jsme se, někteří pejsci se začuchali nebo nechtěli jít do tunelu :) Nakonec ale doběhli všichni :)

Po soutěži jsme si šli odpočinout a čekali na vyhlášení. Sam skončil na 3. místě s časem 2:07:79. První místo vybojovala tetka Safča :). Všichni pejsci získali krásné ceny - hračku, mňamky, medaile a diplom. Bohužel další den jsme se nedočkali coursingu, protože jsme jeli již v sobotu večer domů. Nicméně to byla skvělá akce a já chci moc poděkovat všem, kdo se na organizaci podílel :)

Fotky z Víkendu najdete ve fotogalerii.

  


15. 3. 2013 - Dostáváme zprávy od páníčka Bonda (Bond Sanela). Bondík je krásný černý pes, milý, i když se správnou pinčí povahou :)


8. 2. 2013 - Sam oslavil své 3. narozeniny! Hodně štěstí a buď stále tak úžasný, skvělý a miloučký, jako jsi byl doteď :)*


10. 1. 2013 - I na poslední volné červené štěňátko po Samovi (Extreme Sam Bel Faaro) se usmálo štěstí a přijel si pro něj nový páníček z Trenčína. Bude se jmenovat SAM :-)
Bráška Eyron Aven BF - KEX, odjel do nového domova v Brně již 28. 12. 2012.

Hodně štěstí kluci!! :-)

 
Kexík

 
Samík s páníčkem                                       Pusinka na cestu od maminky Ave


5. 1. 2013 - Dnes odjel do svého nového domova i poslední pejsek Baltazar Sanela. Budou mu říkat Shelby. Hodně štěstí :-)


1. 1. 2013 - Po vánočních svátcích jsme vyrazili na chalupu. Sníh, zima a klid :-)

 

Jitřenka Moravia

Chovatelská stanice německých pinčů
JITŘENKA MORAVIA


Návštěvy

TOPlist