*25. 10. 2012   †14. 11. 2014 - Baltazar Sanela - "Shelby"

Dnes bohužel prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou kostí (osteosarkomem) Samův dvouletý synek Shelby. Jeho páníčci mu vytvořili web, kde se můžete dočíst informace o tomto smrtelném onemocnění a zároveň si projít Shelbyho těžký boj.
Nezapomeneme zlatíčko....

www.ja-shelby.cz 
25. 10. - EDS Brno 2014

Ráno jsme s páníčkem vyrazili směr Brno. Páník je mistr volantu, takže do dvou hodin jsme byli na výstavišti i přes značně komplikovaný provoz. Na výstavě jsme se potkali s Luckou a její Zafčou, Gabčou a jejíma dvěma holkama - Airinkou a Safčou. Přejdu rovnou k věci. Styl posuzování paní rozhodčí byl všem velmi nejasný. Sam ve třídě šampionů v konkurenci dalších 3 psů dostal Výbornou. Vyhrál tedy tuto třídu. Gabča s Airinkou dopadly stejně též v konkurenci. Jsem ráda, že jsme si mohli takovou výstavu zkusit.
Samík mi udělal obrovskou radost, byl uvolněný, výstava ho bavila a soustředil se na mě.
Ovšem byla to jedna z našich posledních, již nemáme co získávat. Na klubovkách ale máme v plánu se především kvůli přátelům objevovat.

 


27. 9. - Klubová výstava pinčů, Brno

V pátek večer jsme vyrazili s Evou a Kájou vlakem do Brna. Kluci cestu zvládli překvapivě v pohodě, párkrát po sobě zařvali, ale jinak se chovali ukázkově. Dojeli jsme do Brna, kde na nás čekala Lucka se Zafčou, která nás u sebe nechala přespat. Děkujeme Luci:).
Ráno jsme vyrazili na výstaviště, které bylo asi 15 minut autem. Psíci najedení a připravení. Byla celkem zima, ale našli jsme si dobrý flek na tribunách, kam jsme postupně svolali Gabču s Airinkou, Honzu s Bondem a další pinčí kámoše. Kolem 12 jsme nastupovali do kruhu. Před tím jsme stihli obejít všechny krámky a nakoupit pro psíky dobrůtky a vodítka. Kája dostal známku VD. Sam porazil všechny pinče a získal tedy titul BOB. Celkově se výstava nesla spíše v duchu sportovním a my si to skvěle užili, pohodička.

ZDE je ještě video, kde si to Sam rozdal s Bondem o Nejlepšího psa © Eva Doubravová

Hned poté jsme se rozloučili, Lucka nás odvezla na nádraží a už jsme jeli domů. Cesta proběhla opět v pořádku. Průvodčí byl tolerantní a nechal pejsky na sedačkách. Měli na nich deky samozřejmě. Poté jsme ještě odvezli Káju s Evou domů a sami jsme padli za vlast:) 

  
  
- cesta vlakem a Bond na obědě :)
Kája s Evičkou kafíčkujou :) 
 
- jedna v akci, aby to nevypadalo, že jsme se celou dobu flákali:) 


30. 5. - 1. 6. - Víkend s pinčem na Celnici

Víkend s pinčem byla, stejně jako minulý rok, velmi zdařilá akce. Pejsci neměli nouzi o cviky a i páníčci si přišli na svou. Cvičili jsme stopy, poslušnost a také většina pejsků soutěžila ve Sranda závodu, kde měli s páníčky plnit různé cviky. Řeknu vám, legrace bylo dost :)). Večer jsme si skvěle užili u ohně s buřty a pivem. Potkali jsme spoustu známých a probrali pinče od uší až po ocásek. Těšíme se na příští rok! Děkujeme Terce Schnelznerové, Lucce Markové a spol. za organizaci této skvělé akce!

 

 

 

Jitřenka Moravia

Chovatelská stanice německých pinčů
JITŘENKA MORAVIA


Návštěvy

TOPlist