24. 11. 2012 - Venku bylo krásně, tak jsme vyrazili s Marry, Maffi a Páťou na procházku :)

 


18. 11. 2012 - Sam si poprvé vyzkoušel coursing! A moc mu to šlo :)

  
SHE Miky - MIrage Perla z Polabí                                        BOC Maffi 

 
Sam                                                                               KK Aladin


 

25. 10. 2012 - V chovatelské stanici Sanela se narodilo 7 pinčích miminek. 2 holky - 1 černá, 1 červená, 5 kluků - 3 černí, 2 červení. Jeden chlapec po narození vážil 300 g. Gratulujeme!

Více na www.sanela.websnadno.cz20. 10. 2012 - V chovatelské stanici Bel Faaro se krátce po půlnoci narodili 2 pinčí kluci. Jeden černý s pálením - porodní váha 250 g a poté zrzeček o váze 280 g. Gratulujeme !!

Více na www.bel-faaro.webnode.cz29. - 30. 9. 2012 - Tento víkend byl opět výstavním. Přihlásili jsme se na klubovku a národní výstavu do Brna. Ubytovali jsme se v hotelu - moc mě baví jezdit výtahem. Na klubovce byla spousta pinčích kamarádů a i fajn lidiček. Všichni pinčouni se vyřádili. Výstav posuzovala polská rozhodčí, paní Polgar. V konkurenci mladých nadějných psů i fenek se mi povedlo získat titul BOB. Po výstavě jsem se šel a paničkou projít s tetou Safirkou, její dcerkou Aireen a několika dalšími pinči. Holky uviděly zajíce a pustili se za ním přes pole k silnici! Naštěstí se je povedlo chytit.

   

 

Druhý den jsme si dali docela na čas, výstaviště máme jen kousek, tak proč ne. Pinčové šli snad poprvé, co vystavujeme, do kruhu první! A moc dlouho to netrvalo. Všichni se předvedli a já opět získal BOBa! Ještě se nakoupily nějaké dobrůtky a jeli jsme spokojení domů. 

 


17. a 19. 9. 2012 - jeli jsme za Kájou a Evčou na procházku do Knína. Oba jsme se moc vyřádili, páníci pokecali a i nějaké fotky vznikly. Hrabali jsme myši, honili se po louce a slintali si na záda. Co víc si přát :D.

  


9. 9. 2012 - přijela za námi Vendy a Mařka s KK Aladinem a SHE Mikym. Šli jsme na agility, ale jelikož bylo horko, nechtělo se nikomu běhat a to ani páníkům. Byla s námi i Páťa s Marry a BOC Maffi. Byli jsme se u vody trochu osvěžit. Všichni jsme se radostně cachtali, jencAladin se v povzdálí opaloval. Byl to bezvadný den, super lidi i psi. Doma jsem všichni padli únavou.

  


13. 9. 2012 - přišla nám velice radostná zpráva - Ave je březí !! Gratulujeme !


25. 8. 2012 - Dnes přijela na krytí fenka černá s pálením Baira Od Čtyř bříz. Bairinka bylo moc milá a chtěla si pořád hrát, provokovala mě a utahala, na to nejsem zvyklý :D. Počasí nebylo nejlepší, ale povedlo se, tak se snad můžeme těšit na štěňtka. Více informací a fotek v sekci ŠTĚŇATA.

 


18. 8. 2012 - Dnes k nám přijela na krytí fenka černá s pálením Ave Bel Gloria Leones. Po tom, co se Avenka se vším seznámila bylo s trochou pomoci nakryto a za 2 hodinky znovu. Na štěňátka bylo tedy úspěšně zaděláno a teď už zbývá jen čekat na výsledky ultrazvuku za 28 dní. Byl to skvělý den, páníci si bezvadně pokecali a já ještě dostal od paničky Avenky ňaminky a prasečí ouško :)
Děkujeme :)


12. 8. 2012 - Blbneme na zahradě, koupeme se, sbíráme brusinky, jezdíme na kole, pijeme pivečko a spíme. Toť náš prázdninový program :) O víkendu za námi přijede na krytí krásná černá fenka Ave z chovné stanice Bel Faaro. Více info v sekci ŠTĚŇATA.

 

 


28. 7 - 8. 8. 2012 - o prázdninách mívám vždycky rušno a jinak to není ani letos ! 9. 7. páníci odjeli pryč a já "válčil" u babinky 16 dní s kočkama :-). Bylo to moc fajn, pořád jsem chodil ven a také jsem jel s dědou na chaloupku. Na té jsem mimochodem i teď.
Od babinky jsem se vrátil pěkně vykrmený, ale už mám zase kondičku.
Dny plynuly a panička mi přinesla domů z dobříšských záchytných kotců psa ! Jaká hrůza, mně, spokojenému jedináčkovi, přinést domů psa, ještě takové otravně štěně, které pořád dolejzá, otravuje a bere mi hračky.
Večer se Bady opět vrátil do kotců. Já se ještě pro jistotu tvářil uraženě.
Badýsek (již v novém domově) hledá nový milující domov, je to 4 měsíční kříženec barváře. Je to velmi čistotný pejsek, poslušný, socializovaný, miloučký.
Teda podle paničky. Mně to mrně docela lezlo na nervy :D.
A teď jsem na chaloupce, houbaříme, jezdíme na kole na pivko a tak dál, však to jistě znáte, že :-).
Dnes jsem byl na výletě v Rakousku, bylo to fajn, jen jsem těm rakouským psům nerozumněl, co "šprechtili".
V postatě každým dnem očekáváme pinčí nevěstu, co bude dál, uvidíme. Dáme určitě vědět!

  


9. - 10. 6. 2012 - Slovenský výstavní víkend v Nitře. Ubytovali jsme se v hotelu Agroinštitút jako loni - hned naproti výstavišti. Vstávali jsme do hezkého počasí, ani horko, ani zima. Na posouzení jsme čekali dlooooouho. Byli jsme až předposlední. Posuzovala švédská rozhodčí. Já se hezky předvedl a získal jsem CAC, CACIB, BOB. Tím jsem splnil podmínky pro interšampiona.
Páníci mi koupili dobrůtky a šli jsme spát. Na pokoji nám opět tekla jen studená voda, ale to nevadilo :D

Druhý den začal děsným lijákem. Páník mě šel vyvenčit a taky zaběhl pro čísla, aby jsme mohli odpočívat, protože jsme byli unavení a bylo před námi více jak 90 psů. Když jsme vyrazili, čekali jsme asi hodinku a půl. Super. V kruhu jsem opět získal CAC, CACIB, BOB a tím jsem splnil podmínky pro slovenského šampiona!

 

Na závěrečky jsme nečekali, aby jsme mohli být doma včas.

   - takhle odpočívá pinč po náročném dni

 


27. 5. 2012 - Měli jsme naplánovanou výstavu v Litoměřicích k dokončení podmínek INT. Ch. Sam bohužel chytil nějakou virózu a nemohli jsme jet. Už je mu lépe :-). A máme doma první potvrzený CACIB !


5. 5. 2012 - Jeli jsme na Klubovou výstavu pinčů. Byla super účast, 24 německých pinčů. Přijeli jsme ráno a bylo krásné počasí. Jen ke konci výstavy trochu zapršelo.
Šel jsem do kruhu mezi prvními. Dostal jsem CAC a krásný posudek. Pak šli ostatní psi. Já jsem se mezitím s mojí paničkou a se Zafinkou (Amy Zaphíria Ohnivá Záře) šel projít do lesa za cvičištěm, kde byla výstava. Paničky si pokecaly a my se se Zafčou proběhli. Když jsme se vrátili, ještě jsem chvíli čekal a pak jsem šel do kruhu s Kájou, Aronem a Eliottem o Nejlepšího psa. Vyhrál jsem. Následoval Klubový vítěz a ještě boj o BOBa se Zafinkou, Air Set of Masterhof a veteránem. Opět se paní rozhodčí rozhodla pro mě. Dostal jsem medaili a několik pohárů. Také putovní pohár - Vítěz Memoriálu Dr. Rotreklové.
Vyfotil jsem se se setrou Betkou a nevlastním bráchou Ferdou. Ještě jsem dostal nějaké hračky a pomlsky a také krásný obojek.
Potkal jsem tam svojí tetu Safirku (Daystar Safira Harmony Star). Také tam byly její 2 dcery. Nádherné malé pinčice.

Trochu se to protáhlo, tak čekání na agility bylo delší. Chodil jsem se procházet a hrál si s pejsky. Když se to konečně rozběhlo, rozpršelo se, ale téměř hned déšť přešel. Běžel jsem 2 běhy a jak řekla panička, nedopadlo to tak šťastně jako výstava :D. Víc, než nějaké agilitění mě zajímalo čucháníčko. Po chvíli mě panička přemluvila a tak jsme to jakž takž doběhli. Skončil jsem na 3 místě ze 4 Německých pinčů, kteří byli přihlášeni. No tak na poprvé to nebylo nejhorší :-) Dostal jsem medaili, pamlsky a už jsem jel domů. Svezli jsme taky Káju s jeho paničkou Evou. Tak cesta domů utekla docela rychle :-). Doma jsem se vyfotil s obojkem a medailema a pak.... jsem usnul... A spal a spal...

Emerson Sam Harmony Star - V1, CAC, Nejlepší pes, Klubový Vítěz, BOB, Vítěz Memoriálu Dr. Rotreklové
Elizabeth Harmony Star - V1, CAC
Ferry Black Harmony Star - V1, CAJC
Carlos Čertovo kopýtko - V1, CAC

   
Emerson Sam HS               Elizabeth HS                     3. místo Agility                     Ebonit od Čtyř bříz

 


1. 4. 2012 - V pátek jsem jel na chalupu, kde jsem přespal a druhý den ráno se zabalilo a jelo na výstavu. Ráno se jelo dobře, pak byl trochu problém najít halu, ale našla se. Zjistili jsme, že pinčové jdou do kruhu jako první, což byla radost, protože jsme se vyhnuli dlouhému čekání.
Přijelo celkem 7 z 8 NP. Měli jsme to rychle za sebou a to s krásným výsledkem - CAC, CACIB, BOB. Posudek si můžete přečíst v sekci Výstavy.
Páníci fotili a povídali s pinčaři, chodili se mnou ven a tak čas utekl jako voda. Výstaviště se rychle vyprázdnilo. Přestěhovali jsme se do haly, kde se konaly závěrečky a čekali. Do kruhu jsem šel docela natěšený, ani jsem nebyl moc unavený.
Pěkně všichni pejsci v postoji a pan rozhodčí z Finska vybral 6 nejhezčích psů. A mezi nimi i já! Byl jsem tam pak sice poslední, ale co by se dalo čekat, už mě to nebavilo a ti velcí chlupáči :D. Co víc dodat. Páníčci měli vééélikou radost, jak jsem byl moc moc šikovný. Naložili jsme vše do auta a jelo se domů.
I počasí nám vyšlo hezky, na to, že sobotní výstavní den profoukal a propršel. Máme prostě štěstí!

Všem gratulujeme a díky za báječnou společnost !!

  


24. 3. 2012 - Začali jsme zase agilitit! Na kozí farmě hned u agi se rodí kůzlata. Jezdíme na kole a užíváme krásné počasí. Za týden nás čeká MVP v Budějkách :)

 


2. - 11. 3. 2012 - Jelikož začali jarní prázdniny, jeli jsme na chalupu. Bylo to super, samé procházky a krásné počasí. Pořád jsem chodil do lesa, vyháněl kočky ze zahrady a hrabal myši na louce. Co víc si přát.

  


13. 2. 2012 - Vzali jsme Kiru na procházku, protože je její panička nemocná, moc jsme si to všichni užili. Kira je miloučká, šikovná a poslušná. Hráli jsme si, trochu fotili, potkali ostatní pejsky... Super den.

 


8. 2. 2012 - Mám narozeniny! Dostal jsem dortík, hračky, pamlsky...Vše nejlepší celému vrhu "E"!!

  


14. 1. 2012 - Ráno jsme vstali a jeli jsme do Prahy na soutěž Šampion šampionů. Čekal tam na nás trpasličí pinč Cézárek se svou paničkou. Získali jsme BOB, ale v souteži skupin FCI jsme se neumístili. Za to Cézar ano - BIG 5. Gratulujeme :D

 

Jitřenka Moravia

Chovatelská stanice německých pinčů
JITŘENKA MORAVIA


Návštěvy

TOPlist