23. 11. 2016

ARTA JE BŘEZÍ! OČEKÁVÁME NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK NĚMECKÉHO PINČE V BARVĚ ČERVENÁ I ČERNÁ S PÁLENÍM. ŠTĚŇATA SE NARODÍ V LOTYŠSKU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ MŮŽETE KONTAKTOVAT, PŘEDÁM DALŠÍ ÚDAJE ČI INFORMACE. JEDNÁ SE O VELICE ZAJÍMAVÉ NEPŘÍBUZNÉ SPOJENÍ. TENTO VRH BUDE PRVNÍM VRHEM NĚMECKÝCH PINČŮ V LOTYŠSKU.

 


25. - 28. 10. 2016 - V úterý večer k nám po 19 hodinové cestě dorazila Arta se svojí paničkou Indrou a trpasličím kámošem Brunim. Sam si s Artou padli do oka a během chvilky už byli spojení. Panička byla moc milá, stejně jako Arta. Přijeli i následující den, kdy jsme spolu trávili několik hodin, nejdřív na obědě a pak se psy. Fotili jsme pinčí páreček na louce a ve čtvrtek ráno též. Po úspěšném nakrytí jsme se rozloučili a Arta s paničkou vyrazila zpět do Lotyšska na 1500km dlouhou cestu. Dorazili v pořádku a my se těšíme na info o březosti.

Takže máme nakryto !! Pokud vše klapne jak má, očekáváme narození štěňátek okolo 25. 12. 2016 a  k odběru by byli kolem 25. 2. 2017. Odkaz na Arty stránky - Arta


 
Sam a Arta s paničkou Indrou


V polovině října 2016 plánujeme krytí mezi

Sunny Monkey Arta x Emerson Sam Harmony Star

Štěňátka se narodí v Lotyšsku.
Předpokládáme zbarvení černé s pálením i červené. Více info již brzy! 


29. 9. 2016 - se zpožděním doplněny informace z letošních výstav

naše "přátelská" chs. Jitřenka Moravia (Bondy, Baira, Bayron)


Za zmínku stojí, že si Samíka vybral časopis Pes přítel člověka a to hned na titulní stránku. Mnoho jeho fotek je i uvnitř čísla. Jsme na něj pyšní.

Jitřenka Moravia

Chovatelská stanice německých pinčů
JITŘENKA MORAVIA


Návštěvy

TOPlist